Israel - Hebrew | Netherlands - Dutch | דף הבית | מפת האתר | צור קשר | rss - מפת אתר
קידום אתרים

חנות צעצועים

אתם בדף: קידום אתרים באינטרנט > שיתופי פעולה > חנות צעצועים
צעצועים לפעמים ההנראים תמימים עלולים להיות נורא מסוכנים לילדים שלנו.
לרוב מדובר בעיקר בצעצועים לגיל הרך. אחת הבעיות העיקריות- הסימון הגורף המזהיר הוא שימוש של ילדים מתחת לגיל 3.
ע"י סימון זה משחררים את עצמם יבואני צעצועים מאחריות לצעצוע, וזאת למרות שעל גבי האריזה רשום שהמשחק מתאים לגילאים מתחת לגיל 3.
יש כמובן יבואני צעצועים המקפידים לציין על המוצר בעברית את הגיל האמיתי לו מיועד הצעצוע אך לצערנו לא כל חברות הצעצועים ויבואני הצעצועים מציינים את הגיל.

כיום סין היא מקור העולמי מספר אחד לייצור צעצועים. האם אנחנו יכולים לסמוך על המוצרים הללו באופן מלא?
קימות המון שמועות על תרפות שנאסרו לשימוש בארה"ב בגלל שהכילו גליצרין, חומר המהווה סכנה והינו חומר מסוכן.

בחירת צעצועים

שאלה שנשאלת לרוב אצל הורים חדשים היא, איזה צעצועים לקנות לילדים שלנו?
האם בובה ? האם פאזלים ? בשנים האחרונות החלפה מהפכה בכל הקשור לצריכת צעצועים לילדים. לפני המצאת הפלסטיק, רוב הצעצועים היו עשויים מעץ, גומי, נייר וכד'.
ההבדל הוא שצעצועים העשויים ממוצרים אל יוצרו במפעלי קטנים בעלי כח אדם רב, יצירת צעצועי פלסטי הינו הליך פשוט נורא, שלב ראשון הוא יצירת תבנית המוצר אשר ישמש אותנו לאורך כל הדרך, לאחר מכן מעבירים את מבנה המוצר למכונות במפעל, ובכך מאפשר לנו לשכפל מוצר זה אלפי פעמים ביום. לעומת מוצרי עץ שיוצרו לרוב בעבודות יד, ולכן מחיר מוצרים אלו הוא בהתאם
חשוב לדעת שבבחירת צעצועים לילדיםשלנו, יש לקחת חשיבות רבה, הן מבחינת הלימודים אשר הילד יכול להפיק מהלימודים, והן מבחינת איכות המוצר, על מנת למוע מוצרים מזוייפים.

עוד?

כאשר מדובר בלהיות הורה יש כמה דברים בחיים כי הם חשובים אז וודא כי הזכות מציג להגיע בזמן חג המולד של הילד.

השנה היא תופיע כי ככל בויז מודאגים החם של צעצועים מורכבים (בין היתר) את הדברים הבאים: The Nerf Vulcan,, האוויר Hogs אפס כבידה רכב, Pleo, צעצועים ו Bakugan גיבור גיטרה סיור עולמי.

צעצואחד הנפוץ ביותר הוא Nerf Vulcan וזה Nerf האחרונה של האקדח. כמו רמבו עם החגורה ואת היכולת לירות חצים 3 Nerf לשנייה כך זה צריך להיות כמעט את הנשק האולטימטיבי ככל Nerf אוהדים מודאגים והוא בטוח יהיה מסוגל להשמיד אותם אויבים בקלות.

בעקבות קשה על העקבים של Nerf Vulcan Air Hogs הוא אפס כבידה המכונית. זה יכול לעשות את שאין להעלות על הדעת, הוא יכול לנהוג בו כמעט בכל זווית תרצה בכך. זה מיני צעצוע, מכונית שלט רחוק יכול לעלות קירות, תקרות פני ולמעשה כמעט כל דבר שאתה חושב או רוצה לעשות את זה, את זה ותגיש יכול לעשות בשבילך - רק אם הם עשו חיים בגודל מקביל!

לאחר Air Hogs אפס כבידה אחד את המכונית ליד פריטים נפוצים היא ראיית לילה Eyeclops משקפי מגן. כך זה צריך להיות כמעט מושלם עבור הצעצוע שלך מה רגול משחקים ילד קטן רוצה לקום כדי עם חבריו. באמצעות טכנולוגיית צעצועים מראש (זהו חומר כי השימוש הצבאי היו שנים לאחור, כי היא מציאותית), את Eyeclops הוא מסוגל לעשות את המשתמש לראות היטב בהצטינות באותם אולטרה כהה ואת הגדרות סודי ביותר! ההורים גדול האחיות היזהרו!
למידע נוסף אודות צעצועים

עגלות יוקרה לתינוק

רבים הנשים הנמצאות לפני החודש התשיעי אשר חפשות אחר עגלות יוקרה לתינוק שלהם ברשת האינטרנט.
רוב הנשים בלידה הראשונה שלהן מחפשות אחר המוצרים האיכותיים ביותר עבור הבן שלהם והחברות הטובות ביותר הקימות בשוק, ומחפשות במיוחד בגוגל בין כל האתרים מגוון רחב של עגלות יוקרה לתינוק. קיימים חברות רבות של מוצרי תינוקות אשר מייצרות עגלות לתינוקות.
מחירים עגלות יוקרה לתינוק נעים לפעמים בין אלפי דולרים עבור עגלה אחת בלבד!!! גם עשרות אלפי דולרים. לפני בחירת עגלה לתינוק חשוב לקרוא היטב ולבדוק את מפרט העגלה בכדי למנוע רכישות פריטים ותוספים לעגלה בעתיד. 


כל הזכויות שמורות L.A. Design © 2015 קידום אתרים ושיווק באינטרנט