Israel - Hebrew | Netherlands - Dutch | דף הבית | מפת האתר | צור קשר | rss - מפת אתר
קידום אתרים

אומנות הפיתוי

אתם בדף: קידום אתרים באינטרנט > אומנות הפיתוי

1)

איך להתחיל עם בחורה ? איך להתחיל עם בחורה במועדון

איך להתחיל עם בחורה במועדון זאת שאלה שגברים רבים היו רוצים לקבל תשובה לה. מה שאתה צריך לעשות כדי איך להתחיל עם בחורה במועדון זה פשוט להבוא בסטייט כיפי ובעל הומור. בשניה הראשונה שאתה נכנס למועדון, תתחיל עם בחורה, גם אם היא לא הכי מושכת שיש. אתה עושה את זה כדי להתחמם ולהגיע למצב שבו אתה "דברן" יותר. ברגע שתתרגל לעשות את זה בשניה שאתה נכנס למועדון, השאלה איך להתחיל עם בחורה לא תהיה רלוונטית יותר עבורך. עשה זאת תמיד ותראה איך אחוזי ההצלחה שלך עם בחורות במועדונים משתפרים בצורה דרסטית. אז יאללה, צא למועדון הקרוב ותתחיל לתרגל את הכלי החזק הזה!

2)

איך להתחיל עם בחורה ? משפטי פתיחה

כשאתה חושב על איך להתחיל עם בחורה אתה ככל הנראה חושב על משפטי פתיחה, כמו גברים רבים בעולם. תתפלא, כדי איך להתחיל עם בחורה לא צריך משפטי פתיחה כלל! כל מה שצריך זה מצב רוח מתאים. בפעם הבאה כשאתה חושב על איך להתחיל עם בחורה, נסה פשוט להגיד את הדבר הראשון שעולה לך לראש עם חיוך קל, כזה שישאיר את הבחורה לנחש אם אמרת את זה ברצינות או בצחוק. אתה תראה מהר מאד שגם בלי משפטי פתיחה ניתן להתחיל עם בחורות. בדרך הזאת קרו לי כמה מקרים ממש מצחיקים שאמרתי לבחורות דברים ממש מוזרים, ולמרבה הפתעתי, הן ממש צחקו מזה ואפילו חלקן נהיו חברות או יזיזות שלי.

3)

איך להתחיל עם בחורה - איך להתחיל עם בחורה ללא דיבור כלל

כשאתה חושב על איך להתחיל עם בחורה, אתה בטח חושב על משפטי פתיחה. בוא נזרוק את המחשבה הזאת לפח לרגע. מה לדעתך על ללמוד איך להתחיל עם בחורה ללא דיבור כלל? כן כן, ללא אמירת מילה בודדת, הבחורה פשוט תבוא אליך. בפעם הבאה שאתה ברכבת, במועדון או בכל מקום הומה אדם אחר, נסה פשוט ליצור קשר עין עם בחורה, ואז לעשות לה פרצוף מצחיק. ברב המקרים, זה יעשה את כל העבודה עבורך. קרה לי פעמים רבות שבחורות ניגשו אלי אחרי זה או שהתחלנו במלחמת פרצופים מצחיקה. לפעמים הבחורה ביישנית והיא לא תיגש אליך, אך אם עשית פרצוף מצחיק ותיגש אליה, אתה תראה שהיא תזרום בשיחה ללא כל מאמץ.

4)

איך להתחיל עם בחורה - איך להתחיל עם בחורה בעזרת נגים

איך להתחיל עם בחורה עם נגים? אז מה זה נג ואיך זה עוזר לנו ב- איך להתחיל עם בחורה? נג זאת הערה עוקצנית שאתה אומר לבחורה במטרה להראות לה שאתה לא פוחד ממנה ובכדי להראות לה מי ה"עליון" בקשר ביניכם. נגים לדוגמא הם: "את רוצה להגיד לי שגברים מתחילים איתך כשאת מתנהגת ככה?" או אפילו לקנח את האף ליד בחורה. דברים אלה מראים לה שאתה גבר עם ביטחון עצמי שלא מנסה להרשים אותה. אם הנג טוב, הבחורה תסמיק ותרצה לשפר את מעמדה בעיניך. ברגע שתלמד להשתמש בזה, איך להתחיל עם בחורה לא יהיה אתגר עבורך.

5)

איך להתחיל עם בחורה - איך להתחיל עם בחורה שהיא ידידה שלך

אז איך להתחיל עם בחורה כשהיא לא סתם בחורה ברחוב, אלא ידידה שלך, אולי אפילו ידידה שלך כבר מספר שנים? איך להתחיל עם בחורה שהיא בחורה שלך היא שאלה קשה, אך הפיתרון שלה יחסית קל. כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחיל לזרוק לה נגים, לפעמים אפילו מעט מיניים כדי שהיא תבין שהיא לא בדיוק עומדת בתפקיד של ידידה אצלך. לא מזמן, הצלחתי לגרום לידידה שלי, שהכרתי מאז הגן, להפוך ליזיזה שלי בעזרת המשפטים האלה השאלה איך להתחיל עם בחורה שהיא ידידה שלך היא לא רלוונטית כלל מכיוון שהכל נהיה פשוט מאד כשאתה יודע את הדברים האלה.

6)

איך להתחיל עם בחורה - איך להתחיל עם בחורה עם מגע?

כשנשאלת השאלה איך להתחיל עם בחורה מיד עולה לי לראש המשפט הבא:" איך להתחיל עם בחורה? רק עם שילוב מלא של מגע". אם מגע לא משולב כבר בשלב הראשון של האינטראקציה, קורים כמה דברים. דבר ראשון, הסיכויים שלך להצליח איתה יורדים בצורה דראסטית. דבר שני, הבחורה עלולה לטעות ולחשוב שאתה בונה עליה לקשר ידידותי לחלוטין. המגע לא צריך להיות מיני על ההתחלה, אלא צריכה להיות התקדמות הדרגתית במגע. בהתחלה הוא יהיה תמים לחלוטין כמו מגע בכתף ולאט לאט הוא יהפוך להיות מיני יותר עד נגיעות באיברי מין וכדומה. לכן, כשתרצה להגיע לתוצאות איך להתחיל עם בחורה, תזכור שמגע הוא כלי חשוב מאד.

7)

איך להתחיל עם בחורה - איך להתחיל עם בחורה עם קרוב רחוק

איך להתחיל עם בחורות עם כלי חזק מאד שנקרא קרוב רחוק? זהו אחד הכלים החזקים ביותר שאני מכיר כשמדובר על איך להתחיל עם בחורה. מה שצריך לעשות זה פשוט מאד. תעשה לבחורה משהו טוב, כמו מחמאה, מגע נעים או כל דבר אחר שגורם לה להרגשי שאתה קרוב אליה ומיד לאחר מכן תפסיק עם זה ואל תעשה את זה למשך כמות זמן זהה. הבחורה תרצה להחזיר את הקרבה שהייתה ביניכם ותנסה למצוא חן בעיניך. זה כמובן יצור בראשה דמות שהיא מאד נמשכת אליה (הרי היא מנסה להשיג ממך משהו, ובכך אתה הולך להיות זה שקשה להשגה). נסה זאת כבר עכשיו, זה ממש פשוט.

8)

איך להתחיל עם בחורה ? משפטי פתיחה ל- איך להתחיל עם בחורה

אז יאללה, נפרט פה כמה משפטי פתיחה שיעזרו לך ב- איך להתחיל עם בחורה. משפטי הפתיחה שעוזרים ב- איך להתחיל עם בחורה הם: "היי" (זה האהוב עלי ללא ספק, כשהוא מלווה בחיוך קל), "שלום, את באה לפה הרבה?" (כמובן שעם חיוך. הבחורה תבין שאתה לא באמת שואל אותה את המשפט הנדוש הזה, אלא אתה מתלוצץ איתה. זה יוצר המון משיכה על תחילת האינטראקציה). נסה לחשוב על עוד משפטי פתיחה שבאים בהומור. זה יעזור לך להבין איך להתחיל עם בחורה ביתר קלות וישפר את אחוזי ההצלחה שלך בצורה מטורפת מיד. אז למה אתה מחכה? אתה עדיין פה? עוף מהמחשב ולך לתרגל!

9)

איך להתחיל עם בחורה - איך להתחיל עם בחורה כמו כוכב רוק?

איך להתחיל עם בחורה כמו כוכב רוק מפורסם? זאת משאלה מעניינת מאד שהתשובה לה פשוטה. אם אתה לא חדש בתחום של איך להתחיל עם בחורה אתה בטח כבר יודע שמה שיש לך בראש, זה גם מה שמשודר החוצה. אם תהיה חסר ביטחון, לא משנה כמה תנסה להסתיר את זה, עדיין יראו את זה. לכן, בפעם הבאה לפני שאתה יוצא לפאב או לרחוב הומה אדם, נסה לדמיין שאתה כוכב רוק ממש מפורסם ומבוקש ושכל הבחורות ברחוב רוצות את החתימה שלך. עם הזמן זה יתחיל לעבוד ואנשים יתייחסו אליך בצורה שונה. פעם אפילו קרה לי שבחורה ניגשה אלי ושאלה אותי אם אני מפורסם כי אני נראה לה כזה.

10)

איך להתחיל עם בחורה ? מה באמת צריך כדי איך להתחיל עם בחורה

איך גבר צריך להתנהג ולהרגיש כדי לדעת איך להתחיל עם בחורה. ישנם כמה דברים שהם באמת חשובים. נתחיל מביטחון עצמי רב: גבר עם ביטחון עצמי מושך מאד בחורות. אם תשאלו בחורה מה הכי מושך בגבר, היא ככל הנראה תענה לך שזה ביטחון עצמי. הדבר השני שעוזר ב- איך להתחיל עם בחורה זה נסיון רב. בחורות יודעות לזהות בקלות כשמישהו ללא נסיון מתחיל איתן. בדרך כלל הוא יתחיל איתן בצורה חסרת ביטחון ופחדנית. כמו כן, יהיה לו נורא להצליח עם אותה הבחורה כי הוא לא משיג הרבה בחורות בדרך כלל. לעומת זאת, אם יש לך נסיון רב עם בחורות, הן תראנה את זה תחשובנה שאתה בחור מבוקש על ידי בחורות.
כל הזכויות שמורות L.A. Design © 2015 קידום אתרים ושיווק באינטרנט